
Arbeidsongeschiktheids-verzekering (AOV): experts aan het woord
Artikelen van onze experts
De verplichte AOV is er nog niet. Tot die tijd ben je als ondernemer zelf verantwoordelijk voor je inkomen bij ziekte of een ongeval. Productspecialist Gerrit van der Goor legt uit waarom het belangrijk is om juist nu een AOV af te sluiten.
Tips van onze experts
“Als je nu arbeidsongeschikt raakt en je hebt niks geregeld, dan heb je ook echt niks. Dus het is sowieso slim om alvast wat te regelen, los van de verplichte AOV.”
Bij de verplichte AOV heb je een wachttijd van 2 jaar. In die tijd krijg je nog geen uitkering. Niet iedereen heeft genoeg spaargeld om het inkomen zo lang zelf op te vangen. Een AOV van Univé met een wachttijd van 30 dagen en een uitkeringsduur van 2 jaar kan dan een aanvulling zijn op de verplichte AOV. Zo heb je in de eerste 2 jaar ook een inkomen als je arbeidsongeschikt raakt.
Hulp of advies nodig? Onze adviseurs helpen je graag!
Ben je al klant?
Bekijk je huidige dekking en de polisvoorwaarden die voor jou gelden op Mijn Univé Zakelijk.
