Ons team van particuliere adviseurs staat voor iedereen klaar in onze vestiging in Emmeloord. Kom langs met al uw vragen. Wij helpen u graag.

Univé voor (agrarische) ondernemers

Onze speciale bedrijvenafdeling werkt vanuit onze vestiging in Emmeloord. Ook de agrarische of mkb-adviseur die uw bedrijf bezoekt, maakt gebruik van dit kenniscentrum. Het doel? Een deskundig advies voor u. ​

Univé-winkel Emmeloord

Winkel Univé Emmeloord

Openingstijden

  • Maandag 09:00 - 17:30
  • Dinsdag 09:00 - 17:30
  • Woensdag 09:00 - 17:30
  • Donderdag 09:00 - 17:30
  • Vrijdag 09:00 - 17:30
  • Telefonisch: Op werk dagen van 8:30-21:00
    Zaterdag van 9:00-12:00

Adviseurs in Emmeloord

Chantal Karssen
Chantal Karssen

Administratie Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

Connie Herbrink-Riemersma
Connie Herbrink-Riemersma

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

c.herbrink@unive.nl

Cor Pilat
Cor Pilat

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

cor.pilat@unive.nl

Dineke Kloppenberg-Temmink
Dineke Kloppenberg-Temmink

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

d.kloppenberg@unive.nl

Erwin Hendriks
Erwin Hendriks

Adviseur Buitendienst Bedrijven in de regio Almere

088 181 5000

e.hendriks@unive.nl

Frans Lambregtse
Frans Lambregtse

Vestigingsmanager

088 181 5000

f.lambregtse@unive.nl

Gerda Leijten
Gerda Leijten

Administratie Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

g.leijten@unive.nl

Hans Klingenberg
Hans Klingenberg

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

h.klingenberg@unive.nl

Hessel Kingma
Hessel Kingma

Commercieel manager

088 181 5000

h.kingma@unive.nl

Jaap van de Vuurst
Jaap van de Vuurst

Buitendienst Bedrijven

088 181 5000

j.vandevuurst@unive.nl

Jan Bron
Jan Bron

Teamleider Debiteurenadministratie

088 181 5000

j.bron@unive.nl

Jan-Menno Zijlstra
Jan-Menno Zijlstra

Adviseur Buitendienst Agrarisch

088 181 5000

j.zijlstra@unive.nl

Johan Roskam
Johan Roskam

Adviseur Buitendienst Agrarisch

088 181 5000

j.roskam@unive.nl

Linda Dijkstra
Linda Dijkstra

Verzekeringsadviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

Emmeloord@unive.nl

Marc Zuidema
Marc Zuidema

Teamleider Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

marc.zuidema@unive.nl

Nico van de Bunt
Nico van de Bunt

Adviseur Buitendienst Particulier

088 181 5000

n.v.d.bunt@unive.nl

Pascal Hoeve
Pascal Hoeve

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

pascal.hoeve@unive.nl

Patrick Bijlard
Patrick Bijlard

Adviseur Buitendienst Bedrijven

088 181 5000

p.bijlard@unive.nl

Peter Driezen
Peter Driezen

Adviseur Binnendienst Agrarisch

088 181 5000

p.driezen@unive.nl

Tineke Koopman-Rensink
Tineke Koopman-Rensink

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

t.koopman@unive.nl

Wim Vroegop
Wim Vroegop

Adviseur Buitendienst Bedrijven in de Noordoostpolder, Dronten, Lelystad e.o.

088 181 5000

w.vroegop@unive.nl