De Vereniging tot Onderlinge Brandverzekering voor Nijkerk, Putten en Omstreken telde in het jaar van oprichting (1899) 112 leden. In 1965 betrok de Onderlinge – die inmiddels na een aantal naamswijzigingen de naam Univé draagt - voor het eerst een eigen pand. In de garage bij een woonhuis aan de Beatrixstraat 22 ging de verzekeraar kantoor houden. In 1987 verhuisde Univé naar het nieuwe pand aan de Oranjelaan 6, dat nu als één van de hoofdkantoren fungeert.

In Nijkerk treft u alle diensten van Univé en haar dochterondernemingen onder één dak: verzekeringen, makelaardij en hypotheken. Onze deskundige adviseurs helpen u graag en de koffie en thee staan voor u klaar. ​

Univé winkel Nijkerk

Winkel Univé Nijkerk

Openingstijden

  • Maandag 09:00 - 17:30
  • Dinsdag 09:00 - 17:30
  • Woensdag 09:00 - 17:30
  • Donderdag 09:00 - 17:30
  • Vrijdag 09:00 - 17:30
  • Telefonisch: Op werkdagen van 08:30-21:00
    Zaterdag van 08.30 - 17.00

Adviseurs in Nijkerk

Annemarie Krijkamp
Annemarie Krijkamp

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

a.krijkamp@unive.nl

Auke Hiemstra
Auke Hiemstra

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

a.hiemstra@unive.nl

Barbara Klasen
Barbara Klasen

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

barbara.klasen@unive.nl

Bob Prins
Bob Prins

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

c.prins@unive.nl

Ivo Lubberding
Ivo Lubberding

Adviseur Binnendienst Agrarisch

088 181 5000

i.lubberding@unive.nl

Leendert Verduin
Leendert Verduin

Vestigingsmanager

088 181 5000

leendert.verduin@unive.nl

Liana Batelaan
Liana Batelaan

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

l.batelaan-smink@unive.nl

Lydia Petersen
Lydia Petersen

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

l.petersen@unive.nl

Martin Tingen
Martin Tingen

Adviseur Buitendienst Bedrijven

088 181 5000

m.tingen@unive.nl

Nico Besselsen
Nico Besselsen

Adviseur Buitendienst Agrarisch

088 181 5000

n.besselsen@unive.nl

Reinier Boeve
Reinier Boeve

Adviseur Buitendienst Particulier

088 181 5000

r.boeve@unive.nl

Remko Schäffers
Remko Schäffers

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

remko.schaffers@unive.nl

Robert Bruijsten
Robert Bruijsten

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

r.bruijsten@unive.nl

Rolyn Meewis
Rolyn Meewis

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

r.meewis@unive.nl

Rowinda van der Geer
Rowinda van der Geer

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

r.vandergeer-nijhof@unive.nl

Wilfred Ramon
Wilfred Ramon

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

w.ramon@unive.nl