​In Hilversum vindt u Univé aan de Langgewenst 7. Na een aantal jaren aan de Oude Enghweg verhuisden wij naar deze centraal gelegen locatie. Ervaar hier de huiselijke sfeer en de deskundige dienstverlening van onze adviseurs. Zij staan voor u klaar.

Univé winkel Hilversum

Winkel Univé Hilversum

Openingstijden

  • Maandag 09:00 - 17:30
  • Dinsdag 09:00 - 17:30
  • Woensdag 09:00 - 17:30
  • Donderdag 09:00 - 17:30
  • Vrijdag 09:00 - 17:30
  • Telefonisch: Op werkdagen van 08:30-21:00
    Zaterdag van 08.30 - 17.00

Adviseurs in Hilversum

Bram Caan
Bram Caan

Vestigingsmanager

088 181 5000

b.caan@unive.nl

Cor Pilat
Cor Pilat

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

cor.pilat@unive.nl

Jan-Menno Zijlstra
Jan-Menno Zijlstra

Adviseur Buitendienst Agrarisch

088 181 5000

j.zijlstra@unive.nl

Jelle Huisman
Jelle Huisman

Adviseur Buitendienst Particulier

088 181 5000

j.huisman@unive.nl

Patrick Bijlard
Patrick Bijlard

Adviseur Buitendienst Bedrijven

088 181 5000

p.bijlard@unive.nl

René Tuinman
René Tuinman

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

r.tuinman@unive.nl

Ruben de Ruiter
Ruben de Ruiter

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

ruben.de.ruiter@unive.nl