​In 1900 is het Onderling Fonds voor Brandschade te Bunschoten de eerste voorloper van Univé in Bunschoten-Spakenburg. Enkele inwoners richten de vereniging op met als doel brandschade aan hun eigendommen met elkaar te vergoeden. In de lange geschiedenis verandert de naam van het fonds diverse malen; sinds 1995 draagt de Onderlinge de naam ‘Univé’.

De administratie van de Onderlinge wordt lange tijd in de hoek van een huiskamer uitgevoerd. Maar in 1988 vindt Univé aan de Sluisweg 7A in Spakenburg voor het eerst een eigen kantoor. Al snel is dat pand te klein en verhuist Univé naar het nieuwe complex aan het Visrokersplein 6. Op die plek in het centrum van Bunschoten-Spakenburg vindt u ons kantoor nog steeds.

De adviseurs in deze vestiging zijn vrijwel allemaal uit het dorp afkomstig. Zij kennen als geen ander de lokale markt. Heeft u vragen over uw verzekeringen? Onze particuliere, agrarische en zakelijke adviseurs staan voor u klaar.​

Univé-winkel Bunschoten

Winkel Univé Bunschoten

Openingstijden

  • Maandag 09:00 - 17:30
  • Dinsdag 09:00 - 17:30
  • Woensdag 09:00 - 17:30
  • Donderdag 09:00 - 17:30
  • Vrijdag 09:00 - 17:30
  • Telefonisch: Op werkdagen van 8:30-21:00
    Zaterdag van 9:00-12:00

Adviseurs in Bunschoten

Aryenne de Jong-Heek
Aryenne de Jong-Heek

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

a.dejong-heek@unive.nl

Bram Caan
Bram Caan

Vestigingsmanager

088 181 5000

b.caan@unive.nl

Jaap van de Vuurst
Jaap van de Vuurst

Buitendienst Bedrijven in Zeewolde en Bunschoten-Spakenburg e.o.

088 181 5000

j.vandevuurst@unive.nl

Jan-Menno Zijlstra
Jan-Menno Zijlstra

Adviseur Buitendienst Agrarisch

088 181 5000

j.zijlstra@unive.nl

Jeff Veenhof
Jeff Veenhof

Adviseur binnendienst Particulier

088 181 5000

jeff.veenhof@unive.nl

Jelle Huisman
Jelle Huisman

Adviseur Buitendienst Particulier

088 181 5000

j.huisman@unive.nl

Lia Kneefel
Lia Kneefel

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

l.kneefel-vanmanen@unive.nl

Willemieke Heinen
Willemieke Heinen

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

w.heinen@unive.nl