Sinds 2001 is Univé gevestigd in hartje Amersfoort. Aan de Grote Haag 1 vindt u het kantoor, tegen de Stadsring aan. Door haar kleinschaligheid onderscheidt Univé zich van andere aanbieders in de Keistad. Voor al uw verzekeringen en met al uw vragen kunt u in ons kantoor terecht. Door de persoonlijke aandacht van onze adviseurs krijgt u altijd dienstverlening op maat.

Unive-winkel Amersfoort

Winkel Univé Amersfoort

Openingstijden

  • Maandag 09:00 - 17:30
  • Dinsdag 09:00 - 17:30
  • Woensdag 09:00 - 17:30
  • Donderdag 09:00 - 17:30
  • Vrijdag 09:00 - 17:30
  • Telefonisch: Op werk dagen van 8:30-21:00
    Zaterdag van 9:00-12:00

Adviseurs in Amersfoort

Astrid Koppers
Astrid Koppers

Adviseur binnendienst Particulier

088 181 5000

a.koppers@unive.nl

Bram Caan
Bram Caan

Vestigingsmanager

088 181 5000

b.caan@unive.nl

Cor Pilat
Cor Pilat

Adviseur Binnendienst Bedrijven

088 181 5000

cor.pilat@unive.nl

Jan-Menno Zijlstra
Jan-Menno Zijlstra

Adviseur Buitendienst Agrarisch

088 181 5000

j.zijlstra@unive.nl

Jelle Huisman
Jelle Huisman

Adviseur Buitendienst Particulier

088 181 5000

j.huisman@unive.nl

Marco van Pinxteren
Marco van Pinxteren

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

m.vanpinxteren@unive.nl

Patrick Bijlard
Patrick Bijlard

Adviseur Buitendienst Bedrijven

088 181 5000

p.bijlard@unive.nl

Suzanne Dupont
Suzanne Dupont

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

s.dupont@unive.nl

Tamer Karaca
Tamer Karaca

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

t.karaca@unive.nl