Om ook in zuidelijk Flevoland dichtbij haar leden te zijn, vestigde Univé zich in 1982 in Almere. Aanvankelijk op de benedenverdieping van een woonhuis aan de Olstgracht. Tien jaar later verruilde de verzekeraar dit kantoor voor het nieuwbouwpand aan de A. Vondelingstraat 1. In de lichte, gezellige ruimte van dit opvallende gebouw heten onze adviseurs u van harte welkom.

Univé-winkel Almere

Winkel Univé Almere

Openingstijden

  • Maandag 09:00 - 17:30
  • Dinsdag 09:00 - 17:30
  • Woensdag 09:00 - 17:30
  • Donderdag 09:00 - 17:30
  • Vrijdag 09:00 - 17:30
  • Telefonisch: Op werk dagen van 8:30-21:00
    Zaterdag van 9:00-12:00

Adviseurs in Almere

Erwin Hendriks
Erwin Hendriks

Adviseur Buitendienst Bedrijven

088 181 5000

e.hendriks@unive.nl

Frank Kersten
Frank Kersten

Vestigingsmanager

088 181 5000

f.kersten@unive.nl

Jolanda Aarse
Jolanda Aarse

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

jolanda.aarse@unive.nl

Karijn Ketelaar
Karijn Ketelaar

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

k.ketelaar@unive.nl

Karst Koopman
Karst Koopman

Adviseur Buitendienst Particulier

088 181 5000

k.koopman@unive.nl

Monique Labrie
Monique Labrie

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

m.labrie@unive.nl

Shariefa Amirkhan
Shariefa Amirkhan

Adviseur Binnendienst Particulier

088 181 5000

s.amirkhan@unive.nl