Ga naar inhoud
Vrouw zit op een bankje buiten haar kantoor en werkt op haar laptop

Werk en studie

Laat je inspireren door blogs over werk en studie.

Blogs over werk en studie

  • Waterschade komt  ontzettend vaak voor bij elektronische apparaten zoals telefoons, tablets en laptops. Even een glas water omstoten of je telefoon in de wasbak laten vallen – het is zo gebeurd. In veel gevallen wordt gezegd: ‘niet meer te redden'...

    Goed nieuws: Univé biedt nu de mogelijkheid om je apparaat toch te laten repareren: snel, milieuvriendelijk én binnen de dagwaarde.

  • Impact ondernemers dromen echt niet alleen maar over een mooie, gelijkwaardige samenleving. Het zijn van nature doeners. Het type handen-uit-de-mouwen. Ze zien kansen in maatschappelijke uitdagingen en grijpen die aan om oplossingen te bieden die het verschil maken.

  • Voor impact ondernemers ligt hun toekomst niet alleen in het groeien van hun bedrijven, maar vooral in het vergroten van hun maatschappelijke impact. De deelnemers van Samen voor Impact hebben niet alleen ambitieuze plannen, maar ook waardevolle inzichten die ze graag delen om de volgende generatie impactondernemers op weg te helpen.

  • In een wereld waar gezondheid en duurzaamheid steeds belangrijker worden, zoeken impact ondernemers naar manieren om het verschil te maken. En dat is iets waar Univé graag bij helpt met het programma Samen voor Impact. 

  • 1 op de 8 mensen in Nederland leeft in armoede. Als je weinig geld hebt, is het moeilijk om mee te doen in de maatschappij. En dat kan grote gevolgen hebben. Gelukkig is er hulp voor mensen met geldzorgen of financiële problemen.  

  • Als je zorgt voor een ander, is ontspanning extra belangrijk. Regelmatig actief bewegen helpt daarbij. Dat zorgt namelijk voor fysieke fitheid en mentale weerbaarheid.

    Tips

    Handige tips en inspiratie voor thuis, onderweg en op reis.

    Actueel

    We ondersteunen lokale activiteiten om jouw buurt fijner en veiliger te maken. Bekijk hieronder het laatste nieuws en de activiteiten die we hebben georganiseerd.