28 maart 2018
Univé vernieuwt huisstijl na 25 jaar

Na ruim 25 jaar vernieuwt Univé haar huisstijl. De samenleving verandert en Univé verandert mee. Niet alleen verzekeren, maar met elkaar risico’s voorkomen, gevolgen beperken en alleen verzekeren wat echt nodig is. We willen relevanter worden voor onze leden. En deze nieuwe koers, vraagt ook om een nieuwe look: frisser, meer energie en helemaal van deze tijd.
Van appel en peer naar de 'é'
De appel en peer verdwijnen. Daarvoor in de plaats hebben we de “é” van Univé. De é is het nieuwe beeldmerk met als je goed kijkt een blaadje als accent aigu. Het blaadje is een knipoog naar onze slogan “Daar plukt u de vruchten van”. Want die blijft. Daarnaast houden we onze kleur groen, alleen dan net even wat frisser. Want we vernieuwen vanuit onze kracht, herkomst en toekomst als coöperatie.
Gefaseerde integratie van huisstijl
Bij het veranderen van onze huisstijl komt heel wat kijken. Zeker voor een organisatie als de onze met enkele kantoorpanden, ruim 120 winkels in het land en uiteraard alle digitale middelen en uitingen (website, social media kanalen en de Univé App). En dan al dat papierwerk (hoewel dat natuurlijk steeds minder wordt in het huidige digitale tijdperk), de vele groot- en kleinschalige sponsoractiviteiten en niet te vergeten de tientallen rondrijdende auto’s. Vandaar dat we ervoor hebben gekozen om niet in een keer alles om te zetten, maar dat in fases te doen. Dit is niet alleen veel beter te organiseren, maar ook financieel veel voordeliger.
Oud en nieuw tijdelijk naast elkaar
Vanaf vandaag is een groot deel van onze website al aangepast. De komende weken volgen details en in de komende maanden zullen oude en nieuwe huisstijl naast elkaar bestaan:
online op unive.nl,
in winkels en kantoren,
op brieven, brochures en sponsoruitingen.
Zo kan het dat de ene Univé-winkel al in de zomer overgaat, terwijl een andere pas in het najaar volgt.
Deel dit bericht