Ga naar inhoud

7 juli 2021

Univé opent nieuwe winkel in centrum Eindhoven

Univé opent een nieuwe winkel in Eindhoven. Vanaf maandag 7 juni ontvangt de coöperatie klanten op locatie in de binnenstad, aan de Vrijstraat 8. Volgens Dorik Hansen, regiomanager Univé Eindhoven, is de winkel meer dan een ontmoetingsplek om verzekeringsadvies te krijgen: ‘Onze nieuwe winkel in het stadshart zal daarom ook het fysieke vertrekpunt zijn van allerlei activiteiten die daaraan bijdragen.’

Laagdrempelig contact

Univé is de enige verzekeraar in Nederland die haar klanten op fysieke locatie in stadscentra en dorpskernen ontvangt. De coöperatie telt 105 locaties in het hele land en volgens Hansen is dat niet voor niets. ‘Van oudsher en tot op de dag van vandaag is Univé een regionaal gerichte coöperatie met lokale betrokkenheid. We staan dicht bij onze leden, die dit onder andere merken in het gemak waarmee ze hun Univé-adviseur kunnen benaderen. Laagdrempelig, persoonlijk contact is wat we leden willen bieden en uit hun reacties maken we op dat ze dit erg waarderen.’

Meer nadruk op voorkomen en beperken risico’s

Wel is volgens Hansen de invulling van het winkelaanbod veranderd en de adviesrol van winkelmedewerkers uitgebreid de afgelopen jaren. ‘Enerzijds komt dit omdat een deel van onze leden er de voorkeur aangeeft zaken af te handelen via onze onlinedienstverlening. Anderzijds heeft dit te maken met de positionering van Univé zelf, ‘aldus de regiomanager. ‘Behalve traditioneel verzekeren helpen we onze leden bij het voorkomen van risico’s en beperken van gevolgen. Vandaar dat we allerlei activiteiten opzetten om met die insteek zekerheid te bieden en samen met onze leden de kans op letsel, leed en schade kunnen voorkomen.

EHBO-trainingen en inbraakpreventieavonden

Steeds vaker zijn de winkels van Univé de locatie of het vertrekpunt van deze activiteiten. Wanneer de coronamaatregelen worden opgeheven verwacht Hansen deze ook in Eindhoven weer te organiseren. ‘Tegen die tijd zal onze winkel de uitvalsbasis zijn voor inbraakpreventieavonden en hopen we straks – eveneens gratis en vrijblijvend - ook veel Eindhovenaren te verwelkomen tijdens de voorlichtingssessies over brandpreventie en de cyberevents die we organiseren in de Vrijstraat. Op die manier is de winkel een ontvangstlocatie waar we met onze leden actief aan de slag kunnen om risico's waar we dagelijks mee te maken kunnen hebben te voorkomen en beperken.’

Deel dit bericht