skip links

Last van waterschade?

27 augustus 2010

Last van waterschade?

De regen kwam de afgelopen dagen met bakken uit de hemel. Heeft u daarbij waterschade in of aan uw woning opgelopen? Univé heeft voor u belangrijke informatie op een rij gezet.

Wanneer u waterschade heeft biedt de uitgebreide waterschadedekking op uw woonhuis- en/of inboedelverzekering vaak uitkomst. In deze dekking is ondermeer schade door hevige plaatselijke regenval opgenomen.

Ook water dat onvoorzienbaar de woning is binnengedrongen is gedekt, mits dit water uitsluitend door toedoen van hevige plaatselijke regenval buiten zijn normale loop is getreden.

Heeft u bijvoorbeeld last van een ondergelopen kelder, overstroomde riolering of een lek dak? In veel gevallen vergoedt Univé de schade. Bekijk het overzicht op de pagina Waterschade. Bovendien vindt u daar tips wat u het beste kan doen met de schade, en hoe u dit moet melden bij Univé.

Naar de pagina Waterschade